LANDSBYARKITEKTENE


Vi har flyttet til nye kontorer på Gjønnes Gård. Gamle Ringeriksvei 58, 1357 Bekkestua. På nedsiden av den store låven. 

Kontoret ble etablert i 1999 og vi påtar oss små og store oppdrag for private og offentlige kunder.

Sentralgodkjent med ansvarsrett i tiltaksklasse 3 som søker og prosjektering arkitektur.



Postadresse   Landsbyarkitektene as
                        Gamle Ringeriksvei 58
                        1357 Bekkestua



Telefon           (+47) 67 53 10 20
E-post             info@lba.no

Org.nummer   984035535




Mikael Øvergaard   mob: 95 12 97 54

Bibbi Sandbu          mob: 46 98 01 05

 

MEDARBEIDERE

Mikael Øvergaard
daglig leder / arkitekt
95 12 97 54
mikael@lba.no
 

 

Bibbi Sandbu
partner / arkitekt
46 98 01 05
bibbi@lba.no

 
Øyvind.jpg

Øyvind Pharo Odden
arkitekt
46 98 01 06
oyvind@lba.no

 

Birgitte Huitfeldt
kontorsjef
48 84 73 65
birgitte@lba.no

 

Jens H. Arnoldsen
arkitekt
46 98 01 04
jens@lba.no

 
Sverre-web.jpg

Sverre B. Aamlid
arkitekt
46 98 01 35
sverre@lba.no

 
tinna ferdig.jpg

Torunn Kvalsvik
arkitekt
94 09 48 37
torunn@lba.no

 

Elisabeth B. Hildershavn
teknisk tegner
46 98 01 03
elisabeth@lba.no

 

Jenny Woytuk
arkitekt
67 53 10 20
jenny@lba.no

 
EILERT_IMG_3932.jpg

Eilert Frost Støren
arkitekt
46 98 03 93
eilert@lba.no